Zarząd Business Angel Seedfund


Maciej Grabski
Maciej GRABSKI
Doświadczony inwestor przedsiębiorstw wczesnych faz rozwoju. W latach 90-tych dokonał inwestycji na rynku motoryzacyjnym (handel częściami zamiennymi) oraz w turystyce. Pierwszy inwestor i współtwórca portalu internetowego Wirtualna Polska. Negocjował pozyskanie inwestorów strategicznych firm: INTEL oraz Prokom. Współtwórca sukcesu rynkowego Wirtualnej Polski. Odpowiedzialny za rozwój biznesu i kontakty. Przeprowadził z sukcesem inwestycję TP SA w Wirtualną Polskę oraz zakończył w niej swoje zaangażowanie kapitałowe z dużym IRR.
Tomasz Woźniak
Tomasz WOŹNIAK
Autor wielu sukcesów przedsięwzięć internetowych. Twórca serwisu mp3.pl, który zaledwie w ciągu dwóch lat od powstania (1996) odniósł ogromny sukces. W 1999 roku, po przejęciu serwisu przez Wirtualną Polskę pracował w redakcji WP.pl. Od 2004 pełnił funkcję Dyrektora Programowego Portalu. Odpowiadał m.in. za strategię programową, tworzenie i wdrażanie nowych produktów oraz alianse medialne i kontentowe z partnerami zewnętrznymi. Absolwent wydziału ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego. Obecnie doktorant UG w dziedzinie wirtualnych ekonomii.

Komitet Inwestycyjny Business Angel Seedfund


Jędrzej Wittchen
Jędrzej WITTCHEN
Biznesmen, inwestor, członek Rady Głównej Business Centre Club. W 1985 roku ukończył studia wyższe na wydziale Geografii UAM w Poznaniu, geomorfolog. W latach 1985-1990 podróżował po całym świecie. Od 1990 roku założyciel i właściciel firmy Wittchen, lidera na rynku luksusowych produktów skórzanych.. Założyciel i współudziałowiec Business Angel SeedFund, udziałowiec Sovereign Capital SA, udziałowiec i Członek Zarządu Centrum Podróży SA. Firmę Wittchen prowadzi wspólnie z żoną Moniką, jest ojcem trójki dzieci. Jego pasją są podróże i żeglarstwo.
Maciej Duda
Maciej DUDA
Założyciel jednej z największych w Europie Centralnej spółek branży mięsnej – Polskiego Koncernu Mięsnego Duda SA, obecnie prezes zarządu Duda Holding – podmiotu, który zarządza grupą spółek należących do rodziny Duda. Główny inicjator powstania Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych OPOKA SA i jednocześnie jego akcjonariusz. Członek rad nadzorczych kilku spółek, w tym PKM DUDA SA, Duda-Cars – dealera Mercedes-Benz. Doktor nauk humanistycznych Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora. Uhonorowany tytułem „Przedsiębiorca Roku” przyznawanym najlepszym na świecie przedsiębiorcom przez jury międzynarodowego konkursu EY. Nieustannie poszukuje nowych wyzwań w biznesie. Poza pracą zawodową aktywnie uczestniczy w życiu społecznym. Jest fundatorem oraz członkiem rady Fundacji PKM DUDA im. Maksymiliana Duda, której celem jest wyrównywanie szans społecznych oraz poprawa warunków kształcenia dzieci i młodzieży poprzez wspieranie i promowanie działalności edukacyjnej i kulturalnej.Kontakt

Business Angel Seedfund Sp. z o.o. S.K.A.


Biuro w Gdańsku:
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
Tel: 058 739 61 00
Fax: 058 739 62 30
e-mail: biuro@seedfund.pl
Biuro w Warszawie:
ul. Nowogrodzka 50 lok. 450
00-695 Warszawa
Tel:022 821 97 70
Fax: 022 821 97 71
e-mail: biuro@seedfund.pl
Preferowaną formą przyjmowania biznes planów jest e-mail. Ze względu na konieczność dobrego przygotowania się do spotkania, prosimy o umawianie terminów z wyprzedzeniem. Napisz do nas: inwestycje@seedfund.pl